3 strategie obstawiania meczów piłki nożnej na wysokich kursach

Aktualnie zastanawiasz się nad tym, jak należy grać w zakładach bukmacherskich, aby mieć możliwie jak największe szanse na odnotowanie sukcesu? Interesują Cię bardzo dobre wyniki? Niektórzy obstawiają wysokie kursy w spotkaniach piłki nożnej. O czym należy pamiętać, aby ta strategia rzeczywiście miała rację bytu?

Dlaczego warto typować na gospodarzy i czy warto wybrać betx i ich najnowszy kod promocyjny?

Jeśli chcesz obstawiać niespodzianki w spotkaniach piłkarskich, to lepiej jest grać w kierunku takich właśnie drużyn. Z czego to wynika? Nie da się ukryć, że łatwiej o sprawienie niespodzianki, lub nawet sensacji, w roli gospodarza. Warto zatem o tym pamiętać. Masz już założone konto bukmacherskie? Np. w BetX? Dodatkowo wpisałeś w czasie rejestracji betx kod promocyjny? Super. Dzięki temu możesz liczyć na bardziej atrakcyjne bonusy. Jeśli chodzi zaś o późniejsze typowanie, to warto wybierać odpowiednie spotkania. Na pewno dobrze byłoby sprawdzić, jak konkretne drużyny radziły sobie w ostatnim czasie. Jeśli gospodarze są relatywnie nisko w tabeli, ale w kilku poprzednich kolejkach nie przegrywali, to niespodzianka jest możliwa. Oczywiście, należy też dokładnie sprawdzić, jak konkretna ekipa radzi sobie w meczach na własnym terenie. Jeśli gospodarze mają u siebie solidny bilans (a goście na wyjazdach relatywnie kiepski), to można pokusić się o zagranie na „1”. Warto zaznaczyć, że gra przed własnymi kibicami jest zazwyczaj łatwiejsza. Poza tym nie trzeba martwić się skutkami długich podróży itd.

Niespodzianki są bardziej możliwe na samym początku i końcu sezonu

Kiedy jeszcze obstawiać wysokie kursy w spotkaniach futbolowych? Okazuje się, że liczy się nie tylko np. obecna forma gospodarzy i gości. Tak samo, jak postawa w spotkaniach domowych lub wyjazdowych. Eksperci od świata zakładów bukmacherski dają do zrozumienia, że o niespodzianki łatwiej jest na początku i końcu sezonu. Jeśli zatem chcesz odpowiednio użyć swój betx bonus, to pamiętaj o tym zagadnieniu. Postawa drużyn na samym początku danej kampanii to zawsze jedna wielka niewiadoma. Szczególnie jak np. włodarze gości zmienili trenera, a w ich składzie jest kilku nowych zawodników. O niespodziankę łatwiej, kiedy np. dana drużyna jest zaangażowana w eliminacje do pucharów (widać to bardzo dobrze np. po lipcowych spotkaniach z udziałem polskich ekip). Na końcu sezonu także nie brakuje niespodzianek. Zwłaszcza jak konkretna ekipa nie ma już motywacji do tego, aby starać się o kolejne punkty itd. Warto zatem bardzo dokładnie przeanalizować sytuację w ligowej tabeli.

Spróbuj obstawiać wysokie kursy w rozgrywkach pucharowych

Chodzi np. o Puchar Polski. Nierzadko w takich rozgrywkach dochodzi do niespodzianek. Nie da się ukryć, że niżej rozstawione ekipy w tych potyczkach dają z siebie wszystko. Często to dla nich jedyna okazja, aby zagrać np. z mistrzami lub wicemistrzami danego kraju. A w bukmacherce jest taka zasada, że „puchary rządzą się swoimi prawami”. Jeśli zatem masz zamiar obstawiać wysokie kursy w futbolu, to zwróć uwagę właśnie na tego typu rozgrywki.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button