Analizy bukmacherskie to klucz do wygranej w zakładach?

Decydując się na typowanie spotkań sportowych nie wystarczy nam interesować się daną dyscypliną, by odnosić w tym sukcesy. Prawdą jest, że dzięki temu będziemy w stanie zaledwie zwiększyć emocje towarzyszące oglądaniu meczów. Podstawą w tym, aby typowanie przynosiło nam realny zysk jest dokładna analiza. Jak jej dokonać, by wykorzystać ją na swoją korzyść i poprawić skuteczność typowania? To postaramy się nakreślić poniżej i choć posłużymy się w tym przykładem piłki nożnej, ma to swoje zastosowanie również w przypadku innych sportów.

analizy bukmacherskie
Czy analizy bukmacherskie to same zalety w zakładach online?

Zalety analizy bukmacherskiej

  • Pozwala nam podejmować poparte wiedzą decyzje – te z kolei prowadzą do większej skuteczności w typowaniu.
  • Umożliwia poznanie mocnych i słabych stron każdej z drużyn, co ułatwia porównywanie ich w przypadku ich bezpośrednich starć.
  • Przeprowadzona raz, da nam korzyści na długi czas – kompleksowe przeprowadzenie analizy wystarczy, by później wprowadzać do niej zaledwie niewielkie poprawki bazujące na aktualnej formie.
  • Zwiększa świadomość naszych typów – dzięki analizie wiemy, na kogo postawić i potrafimy poprzeć to solidnymi argumentami.

5 rzeczy, na które warto zwracać uwagę przy analizowaniu

  1. Historia spotkań danych drużyn – przeglądając ostatnie mecze (nie tylko pod względem wyników, ale i dokładnych statystyk podań, celnych strzałów czy kartek) jesteśmy w stanie określić formę każdego z zespołów, a także stwierdzić, jak radzą sobie z wybranymi przeciwnikami.
  2. Obecna sytuacja w tabeli – ta potrafi powiedzieć nam, kto ma szansę na fotel lidera, a kto będzie walczył o utrzymanie w lidze. Dzięki temu będziemy znać motywację każdej z drużyn i przewidywać wiele zachowań trenera, chociażby pod względem taktyki czy kadry meczowej.
  3. Terminarz rozgrywek – to, jak ciężkie spotkania czekają daną drużynę w przyszłości niemal zawsze wpływa na jej zachowanie w wybranych spotkaniach. Wiele lepszych drużyn odpoczywa w walce z tymi słabszymi – bierzmy to pod uwagę!
  4. Faza sezonu – na początku sezonu obstawianie jest ryzykowne, bo niewiele wiemy na temat każdej z drużyn. W jego końcówce z kolei wiele drużyn dokonuje roszad kadrowych i taktycznych, zależnych od ich obecnej sytuacji, zmęczenia sezonem i szans na sukces.
  5. Typy bukmacherskie – są one świetną wskazówką, jeśli pochodzą z wiarygodnych źródeł. Te nie muszą być typowo bukmacherskie – cenne informacje wyławiajmy chociażby z wypowiedzi ekspertów, na przykład w studiach przed- i pomeczowych. Wielu zawodowych graczy swoje typy bukmacherskie publikuje na forach jak BetOnline.net.pl.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Bukmacherzy pomagający w dokonywaniu analizy – przegląd najlepszych

W chwili obecnej licencję na prowadzenie swojej działalności w naszym kraju posiada kilkanaście podmiotów bukmacherskich. Choć wszyscy starają się zaoferować najbardziej kompleksową ofertę, tylko niektórzy się z nią wyróżniają. Kilku spośród nich w szczególności sprzyja analizom, dając dostęp do rozbudowanych statystyk, wykresów i danych analitycznych. Poniżej przedstawiamy tych, na których warto zwrócić szczególną uwagę.

poker w internecie 2021
Poker w STS online – legalne gry karciane

STS (Star-Typ Sport)

STS nie bez powodu jest jednym z liderów na scenie bukmacherskiej. Nie tylko prezentuje solidną ofertę na standardowe dyscypliny sportowe, ale też daje dostęp do ciekawych usług, jak Betgames czy Sporty Alternatywne, na których można ćwiczyć swoje zdolności analityczne. Sam w sobie opatruje każde spotkanie szeregiem danych statystycznych, które są cenne właśnie pod kątem analiz.

Polski bukmacher STS oferuje też świetną aplikację mobilną, która sprawdzi się przy obstawianiu na żywo, ale i jako narzędzie do tego, by wszystkie statystyki (i nie tylko) mieć zawsze pod ręką – niezależnie od tego, gdzie w danym momencie się jest.

Fortuna

Fortuna to bukmacher z prawie 25-letnim doświadczeniem, co ma swoje uwidocznienie w kompleksowej, mocno konkurencyjnej ofercie. Bardzo dobrze prezentuje się w szczególności jego unikatowy program lojalnościowy, dzięki któremu każdy nasz zakład jest promowany punktami – te z kolei można wymieniać na atrakcyjne nagrody.

Pod kątem analitycznym, bukmacher Fortuna pozwala na przegląd historii spotkań danej drużyny, ale też tabeli ligowej oraz innych powiązanych z tym rzeczy, dzięki którym nasza analiza może być szybsza i dokładniejsza. Co ważne, wszystko to jest widoczne również w dobrze zorganizowanej i działającej intuicyjnie aplikacji mobilnej.

Betfan

Jako jeden z mniej doświadczonych na naszym rynku bukmacherów, Betfan kusi odbiorców Pakietem Pudziana, dającym nawet 3000 złotych na start i promocję, która bardzo przypadła do gustu zawodowym typerom, czyli typowanie meczów bez podatku, która firma w całości bierze na siebie. To daje wiele korzyści samym graczom. Bukmacher Betfan proponuje nam nie tylko ciekawe bonusy, ale też szeroką ofertę obejmującą zasięgiem wiele dyscyplin, okraszoną mnóstwem statystyk dostępnych na ekranie obstawiania.

Back to top button