Betfan rejestracja, bonus i opinie 2020

Rejestracja, której skomplikowany przebieg nierzadko jest pretekstem do rezygnacji, w Betfan przebiega szybko i bezproblemowo. Po przejściu procesu otrzymujemy mega pakiet składający się z bonusu o kwocie maks. 3000 PLN, gry bez podatku (14%) i zakładu bez ryzyka do 100 PLN. Wierzymy, że istotne są szczegóły, dlatego poniższy artykuł opisuje również sposób działania strony internetowej, oferowane kursy i metody płatności.

betfan rejestracja kod promocyjny 2020
Polski bukmacher Betfan – rejestracja, kod promocyjny na bonus 2020

Legalny polski bukmacher z najwyższym możliwym bonusem

Chcąc zgodnie z prawem uczestniczyć w grach hazardowych musimy znaleźć usługodawcę, który posiada zgodę i licencję Ministerstwa Finansów. Za 11-go w pełni funkcjonującego legalnego polskiego bukmachera uznać można Betfan, który jako sp. z o.o. podlega pod grupę kapitałową Chałas i Wspólnicy. Swoją siedzibę ma w Warszawie przy ulicy Śmiałej 26, kod pocztowy – 01-523. Zarejestrowany w KRS pod numerem 0000727637, który został nadany przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie. NIP spółki to 5252747132, z kolei REGON 369967041. Wysokość kapitału zakładowego przy starcie usługi wynosiła 2 mln PLN.

Zespół odpowiedzialny za strategię marketingową i prowadzenie firmy składa się z kilku osób decyzyjnych, których historia jest ściśle związana z dobrym prosperowaniem innych przedsiębiorstw w tej branży. Jakub Świsłowski pełniący w Betfan rolę dyrektora marketingu w przeszłości współpracował z Onetem, PGNiG i Agorą. Drugi członek zarządu Piotr Sienkiewicz swoje doświadczenie zdobywał w ForBET i Totolotku, aby w 2019 zająć stanowisko prezesa. Jarogniew Muszyński odpowiedzialny jest za kierowanie działem IT oraz outsourcingiem do firm zewnętrznych.

Bukmacher Betfan jako doświadczeni specjaliści w swojej branży postanowili postawić na stanowczy przekaz marketingowy, szeroką ofertę zakładów bukmacherskich z niższych lig i najwyższe na rynku bonusy. Minusem może być obowiązująca marża. Aczkolwiek ta skutecznie może zostać zredukowana przez sprytne wykorzystanie dostępnych promocji. Rekompensuje to także dostępność bonusu „Pakiet Pudziana – 3000 zł”. To czy jest on rzeczywiście warty uwagi pozostawiamy do osobistej oceny użytkowników.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Jak zatem wyglądają bonusy w Betfan? Pakiet Pudziana dla początkujących graczy może wydawać się nieco skomplikowany. W związku z tym postanowiliśmy utworzyć szczegółową instrukcję, gdzie krok po kroku opisujemy warunki, jakie należy spełnić, by otrzymać oczekiwane wynagrodzenie.

  1. Zarejestruj się w Betfan z kodem promocyjnym „BETONLINE„, zaznaczając przy tym opcję „Chcę otrzymać bonus powitalny”. Poza Pakietem Pudziana będzie to także warunkiem do wzięcia udziału w promocji „100 zł w zakładzie bez ryzyka”.
  2. Rejestracja na stronie www.betfan.pl.
  3. Wpłać pierwsze pieniądze na konto – co najmniej 20 zł.
  4. Wykonaj 1-krotny obrót deponowanej kwoty po kursie 2.00.
  5. Po wykonaniu obrotu na saldzie bonusowym znajdzie się 10% obróconej kwoty.
  6. Zacznij grać na poważnie, aby otrzymać 10-krotność salda bonusowego: wykonaj 5-krotny obrót kwoty bonusowej. Używaj do tego kuponów akumulacyjnych z co najmniej 3 zdarzeniami po kursie 1.2 każde z kursem kuponu min. 2.00.

Pamiętaj, że zakłady anulowane, zamknięte przed czasem i mające datę rozliczenia po terminie ważności bonusu nie będą wzięte pod uwagę. Czas na wykorzystanie 10-procentowego bonusu wynosi 30 dni, natomiast maksymalna kwota jaką możemy wygenerować korzystając z salda bonusowego wynosi 10000 zł. Ponieważ bonus nie jest łatwy w realizacji, bukmacher daje nam aż trzy szanse.

W Betfan istnieje możliwość gry bez podatku, co przekłada się na oszczędność 14% (stan na rok 2019). Promocja ta obowiązuje w przypadku kuponów akumulacyjnych, gdzie obstawiamy co najmniej 2 zdarzenia o kursie łącznym min. 2.00. Wymóg nie jest zastraszająco wysoki, dlatego warto skorzystać, aby uzyskać kilka dodatkowych procentów do swojej wygranej.

W kontekście reklamy bardzo często wspominana jest funkcja regularnych promocji w Betfan kryjąca się pod nazwą Radar365. Najbardziej lojalni użytkownicy będą otrzymywać spersonalizowane oferty promocyjne. Inni tuż po rejestracji będą mieli okazję skorzystać z ofert ogólnodostępnych dla wszystkich graczy. Najczęściej dotyczą one zakładów akumulowanych, specjalnych, głośnych wydarzeń i określonych przez bukmachera stawek (np. postaw zakład na Ligę Mistrzów za kwotę 77 zł, aby otrzymać podwójną wygraną na swoje saldo bonusowe).

darmowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 2020

Wsparcie techniczne, kursy i płatności w Betfan

Strona internetowa www.betfan.pl jest w barwach aktywizującej żółci i zieleni pełna jest funkcji poprawiających doświadczenie użytkownika. Obecne pod ikoną zielonej, kanciastej chmurki wsparcie techniczne umożliwia nam skontaktowanie się z konsultantem, który w mgnieniu oka pomoże w rozwianiu najmniejszych wątpliwości. Jeśli napotkamy bardziej złożony problem możemy skontaktować się z serwisem przez telefon i e-mail. Dane kontaktowe znajdziemy w zakładce „pomoc”.

Elementy na stronie są łatwe w zlokalizowaniu, utrzymana jest konsekwencja, dzięki czemu dostępność najważniejszych linków i informacji jest wręcz oczywista. W górnej części strony znajdują się kategorie zakładów: sport, live, esport i rozrywka. Poniżej dostępny jest pasek, na którym wyświetlają się linki dostosowane do wybranej kategorii. Po prawej stronie obejrzymy i wyślemy swój kupon, w części centralnej wybierzemy zakłady, natomiast po lewej znajdziemy linki znacząco ułatwiające nawigację.

W kontekście marży bukmacherskiej ta różni się w zależności od wydarzenia – najczęściej jest to 5 – 8%. Piłka nożna w porównaniu z królującą w branży bukmacherskiej Fortuną będzie nas kosztować średnio o 2 – 3% więcej. Betfan wygrywa jednak w starciu z kuponami akumulacyjnymi o kursie 2.0, gdzie organizator pokrywa za nas koszt podatku od gier hazardowych (14%).

Jeśli chodzi o płatności to te możemy realizować na trzy sposoby (wszystkie natychmiastowe): za pomocą przelewy24, karty kredytowej i BLIKa. Najtrudniejsza będzie oczywiście pierwsza wypłata, której czas realizacji waha się w granicach 24 – 48 godzin. Późniejsze wypłaty będą realizowane w czasie nie dłuższym niż 15 minut. Administracja pracuje w godzinach 7:00 do 23:00 każdego dnia, a zatem najlepiej zlecać w tych godzinach.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button