Jak zacząć przygodę z zakładami sportowymi?

Jak zacząć przygodę z zakładami sportowymi?

Historia nauczyła Cię chociażby tego, by dokładnie zastanowić się nad wyborem podmiotów hazardowych? Na co warto zatem zdecydować się na tej płaszczyźnie? Co wybierać, a czego unikać? W jaki sposób można zaś obstawiać oferowane wydarzenia przez podmioty hazardowe? Poznaj także kroki, jakie powinny być wykonane, aby zagrać swój pierwszy w życiu kupon.

Wybierz legalne firmy bukmacherskie

Chcesz zacząć stawiać pierwsze kroki w świecie bukmacherki? W takim razie generalnie na samym początku należy zdecydować się na odpowiednie firmy hazardowe. Obecnie wyboru jest sporo. Niestety, nie wszystkie opcje na tym polu są dobre. Przede wszystkim musi zaś dla Ciebie liczyć się to, by firma bukmacherska była legalna. Sprawdzaj dokładnie te sprawy. Masz do tego wiele narzędzi. To m.in. rankingi bukmacherów oraz rejestr domen zakazanych, który powstał już ponad cztery lata temu. W jaki jeszcze sposób można zweryfikować, czy dana firma bukmacherska jest rzeczywiście legalna i oferuje swoje usługi zgodnie z naszym prawem? Często takie właśnie informacje są podawane bezpośrednio na stronie online konkretnego bukmachera. Nie możesz tego znaleźć? W takim razie skontaktuj się z przedstawicielami Działu Obsługi Klienta. Oni na pewno udzielą Ci bowiem stosownych informacji. Pamiętaj, aby pod żadnym pozorem nie wybierać bukmacherów, którzy nie są legalni!

sts bonus bez depozytu
sts bonus bez depozytu

W jaki sposób obstawiać szybko i wygodnie zakłady sportowe?

Jakie podmioty hazardowe są obecnie szczególnie polecane? To np. STS. Bez wątpienia jest to zaś aktualnie największy gracz na polskim rynku. To legalna firma bukmacherska, która ma dobre opinie i sporo doświadczenia w aspekcie tej specjalizacji. Warto wiedzieć, że zakłady oferowane przez STS możesz obstawiać na wiele sposobów. M.in. na stronie internetowej albo w lokalach stacjonarnych. Do wyboru jest także bardzo przydatna w wielu sytuacjach apka mobilna. Co warto o niej wiedzieć? Nie masz w ogóle pojęcia, jak pobrać aplikację STS? Po wejściu na odpowiednią stronę, musisz zezwolić na instalację apki z „nieznanych źródeł”. Potem narzędzie powinno być pobrane z centrum powiadomień. Następnie trzeba je tylko uruchomić np. na ekranie własnego telefonu. Pobranie jest szybkie i dodatkowo całkowicie darmowe.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak zagrać swój premierowy kupon?

Dokonałeś już rejestracji? Nie wiesz jednak, jak wygląda logowanie w STS krok po kroku? Wejdź na https://www.sts.pl/. W prawym górnym rogu jest przycisk „ZALOGUJ”. Musisz wpisać Twój e-mail oraz wmyślone hasło. Wtedy nie będzie już przeszkód, aby np. postawić pierwszy kupon. W STS możesz obstawiać single albo opcje akumulowane. Jak wygląda proces typowania? Jest on banalny. Nigdy wcześniej nie miałeś do czynienia z zakładami bukmacherskimi? Nie szkodzi. Na pewno i tak sobie ze wszystkim szybko i beż żadnego kłopotu poradzisz. Po prostu najedź na interesujące Cię wydarzenie. Zaznacz typ, określ stawkę, a następnie zatwierdź kupon. Jeśli wszystko pójdzie po Twojej myśli, to wygrana zostanie automatycznie dodana do stanu konta.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button