Jak zarejestrować się u bukmachera? Szybka rejestracja w kilka minut

Polskie firmy bukmacherskie działające w sposób legalny cały czas wprowadzają szereg innowacyjnych rozwiązań, dzięki którym gracze mają zapewnioną najwyższą jakość usług. Każda osoba, która chce obecnie założyć konto u bukmachera, nie musi podawać żadnych dodatkowych danych takich jak numer rachunku bankowego czy skan dowodu osobistego. W zupełności wystarczają podstawowe dane takie jak imię i nazwisko czy adres e-mail. W niniejszym artykule sprawdzamy, jak szybka rejestracja wygląda w praktyce u najważniejszych polskich firm bukmacherskich.

jak założyć szybko konto w sts
Szybka rejestracja w zakładach STS online

Szybka rejestracja w STS – najważniejsze informacje 

Szybka rejestracja u firmy bukmacherskiej STS jest naprawdę bardzo prosta. Każda osoba zakładająca konto tymczasowe u tego bukmachera nie musi podawać żadnych zbędnych danych. W zupełności wystarczy kilka podstawowych informacji. Proces rejestracyjny w firmie bukmacherskiej STS składa się z dwóch prostych kroków, najpierw na stronie www.sts.pl zakładamy konto. W pierwszym podajemy adres e-mail, hasło oraz numer telefonu. Opcjonalnie można także wpisać kod promocyjny pod kliknięciu w napis „Masz kod promocyjny?”. Kod promocyjny „BETONLINE” gwarantuje nam dodatkowe 29 PLN bez depozytu!

W drugim kroku formularza rejestracyjnego STS trzeba podać dane takie jak imię i nazwisko, narodowość, nasz numer PESEL. Trzeba także wpisać kod SMS, który przyszedł od bukmachera na nasz numer telefonu. Na sam koniec zaznaczamy opcję o nazwie „Chcę otrzymać bonus startowy”, a potem klikamy w przycisk „Zarejestruj”.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Aby zwiększyć limit zawieranych zakładów oraz wypłacić wszystkie pieniądze zgromadzone na naszym koncie gracza, należy zalogować się w STS oraz przejść do zakładki „Dane osobowe” i sekcji „moje konto”. Tam załączamy skan dowodu, weryfikujemy swój adres e-mail, podajemy pseudonim, adres zamieszkania i numer naszego rachunku bankowego, na który mają być przelewane zarobione przez nas środki finansowe. 

Szybka rejestracja w Fortuna – najważniejsze informacje

Kolejnym bukmacherem oferującym usługę szybkiej rejestracji jest Fortuna. Niestety, bukmacher ten nakłada sporo limitów na graczy posiadających konto tymczasowe. Chodzi tutaj przede wszystkim o limit na grę. Limit na grę wynosi zawsze maksymalnie 5000 złotych. Drugi jest limitem czasu obowiązywania konta tymczasowego. Co to dokładnie oznacza? Oznacza to, że mamy 28 dni na to, aby zmienić status naszego konta z tymczasowego na stały. W tym celu trzeb przesłać skan swojego dowodu osobistego oraz wpisać numer rachunku bankowego. Dopiero po dokonaniu pełnej rejestracji otrzymuje się bonus bez depozytu. Z kolei bonus od wpłaty oraz zakład bez ryzyka mogą dostać nawet ci gracze, którzy posiadają konto tymczasowe. 

Ogromnym atutem firmy bukmacherskiej Fortuna jest fakt, iż ma ona bardzo dobre transmisje na żywo, które można oglądać od razu po zarejestrowaniu się w ramach systemy szybkiej rejestracji. Wystarczy, że wpłacimy depozyt w minimalnej wysokości oraz będziemy mieli dodatnie saldo swojego konta bukmacherskiego. Formularz rejestracyjny w Fortuna składa się tylko z jednej strony, dlatego szybka rejestracja zajmuje tylko kilka chwil. 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button