Jaki jest najlepszy polski bukmacher? Ranking bukmacherski 2022

Jaki jest najlepszy polski bukmacher? Ranking bukmacherski 2022

W pobliżu Twojego miejsca zamieszkania nie ma żadnego punktu stacjonarnego? Lubisz zaś sobie od czasu do czasu coś obstawić? Sporo osób decyduje się zatem na konta bukmacherskie online. Ten temat jest dla Ciebie nieco enigmatyczny? Nie ma tutaj nic skomplikowanego! Zwłaszcza jak zapoznasz się z przygotowanym przez nas dzisiaj artykułem, a potem wyciągniesz odpowiednie wnioski.

STS jest przez wielu uważany za topowego polskiego bukmachera…

Ranking podmiotów hazardowych za 2022 rok nie pozostawia większego pola do dyskusji! Wszystko dlatego, że aktualnie zdecydowanie na pierwszym miejscu jest STS. Generalnie w przypadku rozmaitych klasyfikacji numer jeden jest ten sam. Dlaczego jednak tak się dzieje? Co sprawia, że ta firma bukmacherska ma tak wielu zaufanych Klientów? Ogólnie polskie zakłady bukmacherskie są coraz popularniejsze. Ludzie mają świadomość, że obecnie można grać w pełni legalnie. Takie właśnie możliwości stwarza STS. Ta firma bukmacherska działa zgodnie z przepisami nie tylko uwzględniając rozsiane po całej Polsce punkty stacjonarne. Jeśli chcesz, to możesz swobodnie obstawiać w sieci (lub typować dzięki aplikacji mobilnej). Warto zaznaczyć, że ten podmiot hazardowy zapewnia świetne promocje na start. Oferowany jest m.in. bonus 1500 PLN. Wystarczy tylko założyć konto, a potem wpłacić trzy depozyty. Masz zaś na to dokładnie 30 dni.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

Fortuna często znajduje się zaraz za STS w rozmaitych klasyfikacjach

Jaki podmiot hazardowy może ewentualnie kiedyś zagrozić STS? W gronie potencjalnych kandydatów na pewno znajduje się ta firma bukmacherska. Fortuna oferuje legalne, profesjonalne usługi. Należy to zaś wyraźnie zaznaczyć. Obecnie możesz otrzymać m.in. bonus bez konieczności wykonywania żadnego depozytu. Co zrobić, by tak się właśnie stało w praktyce? Konieczna jest rejestracja z bonusem w eFortuna. W jej czasie warto zaś wpisać odpowiedni kod promocyjny. To uprawnia do zainkasowania 2800 punktów lojalnościowych. Potem możesz otrzymać zakład bez ryzyka 20 PLN (jako ekwiwalent). Co jeszcze jest oferowane? Warto podkreślić, że chodzi o bonus do 600 PLN. Możesz go zainkasować, jeśli będziesz miał konto, wpłacisz pieniądze (tutaj zatem depozyt jest już wymagany), a potem zagrasz zakład. Co dokładnie stanie się, jeśli nie uda Ci się trafić? Warto zaznaczyć, że możesz uzyskać zwrot zainwestowanych środków do 600 PLN. Z kolei przy drugim depozycie można otrzymać nawet 2100 PLN bonusu.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Czy warto mieć konto w Betfan?

Zdecydowanie tak. To bowiem kolejna firma bukmacherska, która nieprzypadkowo wysoko znajduje się w rozmaitych rankingach popularności. Należy zaznaczyć, że Betfan oferuje na dzień dobry cashback do 600 PLN. Potem każdy Klient może zainkasować zakład bez ryzyka w formie 70 PLN. A to przecież… jeszcze nie koniec promocji. Ta nowoczesna i relatywnie młoda firma bukmacherska zapewnia także bonus przy drugim depozycie. Jeśli zatem się na niego zdecydujesz, to możesz otrzymać 100% do 1000 PLN.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button