Kompendium wiedzy o zakładach bukmacherskich

Naturalnie skoro czytasz ten artykuł, to zapewne masz kilka pytań, które chcesz wyjaśnić sobie o zakładach bukmacherskich. Otóż my dzisiaj postaramy się odpowiedzieć ci na choć kilka z nich!

Kompendium wiedzy o zakładach bukmacherskich

Jeśli chcesz regularnie zarabiać na zakładach

Jeśli chcesz zarabiać na zakładach bukmacherskich, to na pewno musisz uzbroić się w cierpliwość. Losowe zakłady bez szczegółowej analizy bukmacherskiej spowodują, że stracisz wszystkie pieniądze. Dobrze przemyślany zakład jest lepszy niż stworzenie kuponu i utrata ciężko zarobionych pieniędzy. Dlatego gracze nastawieni na zysk muszą cierpliwie czekać na wartościowe gry. Powinieneś bardzo mądrze i ostrożnie wybierać zakłady, aby pokonać buka w zakładach sportowych. W końcu ten sport jest nieprzewidywalny, ale jeśli podejdziesz do tego w odpowiedni sposób to na pewno znajdziesz metodę na to aby ograć bukmachera. W końcu nie raz się to zdarzało, dlatego też, jeśli chcesz dowiedzieć się na ten temat więcej, to czytaj dalej!

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Jeśli nie zainwestujesz, nie wygrasz

Jedynym sposobem, aby sobie pomóc w wygrywaniu na zakładach, jest zainwestowanie niewielkiej kwoty pieniędzy, ale z drugiej strony trudno będzie Ci znaleźć wykonalną metodę. Dlatego pamiętaj, że każdy zakład zawarty u bukmachera online podlega 12% podatkowi, a ten dochód nie jest wliczany do depozytu, więc nie stawiaj na sobie nierentownych zakładów. Podobnie, niezależnie od tego, czy wygrasz, czy przegrasz, bardzo ważne jest zbudowanie bazy selekcji, ponieważ bez niej trudno będzie wyciągać wnioski z prognoz, a możesz przegrać. Dlatego pamiętaj, że jeśli chcesz wygrać, musisz wykonać tę analizę. Najbardziej wiarygodni bukmacherzy dostarczają te statystyki, więc nie musisz się martwić o przegranie lub zapomnienie jakichkolwiek typów.

Fora bukmacherskie

Chcesz wiedzieć, jak uczyć się zakładów sportowych i jednocześnie rozmawiać z osobami o takich samych zainteresowaniach? Zawsze jednak powinniśmy kierować się zasadą ograniczonego zaufania, bo nie każdy naprawdę chce nam pomóc, prawda? Dlatego jeśli zadamy pytania na forum, od czasu do czasu będziemy przeprowadzać kontrole prewencyjne, czy ma to na celu wykorzystanie naszych interesów, czy po prostu popełnienie błędu. Najłatwiejszym sposobem rozwiązania tego problemu jest zadanie tego samego pytania na innym forum i porównanie odpowiedzi. Oczywiście im więcej wiemy, tym lepiej, więc z czasem będziemy mogli zweryfikować wymagane informacje.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Nie każdy zakład jesteś w stanie wygrać

Oczywiście większość początkujących uważa, że każdy zakład można wygrać – tak, ale z drugiej strony trzeba też wziąć pod uwagę, że pierwszą zasadą legalnego bukmachera jest pozbawienie cię zwycięstwa – bo tylko najlepsi potrafią naprawdę wymyślić, jak temu zapobiec. Dlatego warto na początku potraktować to jako hobby, a nie sposób na zarobienie pieniędzy, bo jeśli nie potraktujesz tego poważnie, łatwiej będzie znieść nieuniknione niepowodzenia. Ponadto bądź przygotowany na odłożenie co miesiąc pewnej kwoty funduszy, abyś nie stracił zbyt wiele pieniędzy na zakłady.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button