Który bukmacher jest najlepszy w Polsce?

Który bukmacher jest najlepszy w Polsce?

A może warto zdecydować się na firmy bukmacherskie, które na przykład zajmują wysokie miejsca w rozmaitych rankingach? Wydaje się to być całkiem sensowne. Jakie podmioty hazardowe są obecnie bardzo popularne? Gdzie można z czystym sumieniem wejść i się zarejestrować?

Czy warto wybrać STS?

W gronie najlepszych podmiotów hazardowych tak naprawdę nie od dzisiaj jest STS. O tym bukmacherze wspominają nawet najstarsze poradniki bukmacherskie. Czym cechuje się ta właśnie firma bukmacherska? STS jest między innymi legalny. Jeśli się tam zatem zarejestrujesz, to będziesz mógł bez żadnych obaw pomnażać stan własnego konta. Dużo osób chętnie wybiera ten właśnie kierunek. Poza tym, że STS jest legalny, trzeba tutaj wspomnieć o kilku innych aspektach. Warto zauważyć, że jest to nowoczesna firma bukmacherska, która zapewnia atrakcyjny bonus na start. Już teraz możesz zainkasować nawet… 100% do 1200 PLN. Warto zauważyć, że ofert specjalnych nie brakuje także dla stałych, lojalnych użytkowników. Jeśli wybierzesz STS, to na pewno nie będziesz tego żałować. Czym jeszcze cechuje się ten właśnie bukmacher? Możesz obstawiać zakłady przez sieć. Tak samo jest z apką mobilną. Dodatkowo nie ma przeszkód, by zdecydować się na obstawianie w punktach stacjonarnych. Co jeszcze cechuje STS? To bardzo atrakcyjna oferta. W końcu możesz grać rozmaite dyscypliny. Do wyboru są także wydarzenia rozrywkowe albo nawet… polityczne.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Dlaczego postawić na Fortunę?

Jakiego jeszcze legalnego bukmachera możesz wybrać? To na pewno Fortuna. Wiele osób uważa, że jest to właśnie w tym momencie najlepszy podmiot hazardowy. Dlaczego? Fortuna oferuje często bardzo wysokie kursy. Jeśli zatem komuś zależy na regularnych, wysokich wygranych, to często decyduje się właśnie na obstawianie w tym bukmacherze online. Możesz jednak typować dzięki aplikacji mobilnej oraz tak samo w punktach stacjonarnych. Fortuna to doświadczony, legalny bukmacher, który ma wielu zwolenników. Nie tylko ze względu na wysokie kursy. Dodatkowo tutaj także bonus na start robi wrażenie. Możesz zdecydować się na atrakcyjny zakład bez ryzyka. Do kwoty 600 PLN. Co jeszcze się tutaj liczy? Fakt, że Fortuna ma w swojej ofercie szereg wydarzeń do typowania. Co ciekawe, poza standardowymi opcjami nie brakuje także wariantów dodatkowych. Pewną ciekawostką jest to, że w Fortunie możesz obstawiać walki High League oraz to, jak zachowają się w najbliższym czasie kursy kryptowalut.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jakie inne firmy bukmacherskie są godne polecenia?

Warto wspomnieć o LV BET. To legalna firma hazardowa oferująca atrakcyjny pakiet powitalny. Możesz zdecydować się nawet na 3333 PLN w formie trzech bonusów. Przy pierwszej wpłacie zgarniesz 2000 PLN. Potem 1000 PLN, a wpłacając po raz trzeci będziesz uprawniony do otrzymania zakładu bez ryzyka 333 PLN. Warto także zainteresować się Fuksiarzem. W tym buku możesz zainkasować cashback, który tak naprawdę nigdy się nie kończy. Jeśli będziesz obstawiał wydarzenia z wyselekcjonowanej oferty, to w przypadku porażki otrzymasz zwrot. Jego wysokość jest zaś zależna od liczby postawionych typów (maksymalnie możesz otrzymać nawet 50%).

Zakłady bukmacherskie

Back to top button