Najlepsi bukmacherzy na start – poradnik dla początkujących

Gdzie warto posiadać swoje pierwsze konto bukmacherskie? Dla Ciebie cała ta dziedzina jest nowa? Nie wiesz jeszcze, co wybrać? Masz tutaj sporo wątpliwości? Coraz więcej osób decyduje się na takie podmioty hazardowe, które np. zajmują wysokie miejsca w rozmaitych rankingach popularności. Zapoznaj się zatem z firmami bukmacherskimi, które nie narzekają na brak zainteresowania swoimi usługami.

Betfan – co cechuje tego bukmachera online?

Zależy Ci na wyborze naprawdę dobrego bukmachera internetowego? W takim razie przedstawiamy Ci Betfan. To w pełni legalna firma bukmacherska. Ma ona bowiem dokumenty wystawione przez przedstawicieli rodzimego Ministerstwa Finansów. Na stronie https://betfan.pl/zaklady-bukmacherskie przeczytaliśmy, że Betfan to nowoczesny podmiot hazardowy, który działa legalnie na mocy zezwolenia z końcówki października 2018 roku. Co jeszcze jest tutaj ważne? Bogata oferta. Wszak Betfan to firma bukmacherska zapewniająca nie tylko rozmaite wydarzenia sportowe, lecz także rozrywkowe itp.

Okazuje się, że możesz typować również sporty wirtualne, e-sport, czy gry karciane. Betfan słynie z bardzo wysokich kursów. Co jeszcze się tutaj mocno liczy? Świetne bonusy na start. Wszak ta firma bukmacherska zapewnia np. cashback do 600 PLN. Każdy nowy Klient tego podmiotu hazardowego może także liczyć na zakład bez ryzyka (70 PLN), czy podwojenie wpłaty (ten bonus to zaś dokładnie 100% do 1000 PLN).

STS

Jak wybierzesz tego bukmachera, to także będziesz zadowolony. A obecnie sytuacja jest taka, że możesz zdecydować się na rozmaite podmioty bukmacherskie. Nie ma tutaj żadnej wyłączności. Nie musisz zatem obawiać się, że jeśli masz konto w STS, to nie możesz założyć w Betfan itd. Czym zaś cechuje się ta firma bukmacherska? Jest ona legalna i zarazem bardzo hojna. Jakie są obecnie główne bonusy tego bukmachera? To m.in. promocja bez konieczności wykonywania pierwszego depozytu. Tym sposobem możesz zainkasować 25 PLN. Dodatkowo STS oferuje podwojenie depozytu. Jeśli wybierzesz ten bonus, to zainkasujesz 100% do 1200 PLN.

Dlaczego jeszcze warto zarejestrować się w tym podmiocie hazardowym? Fani sportów wirtualnych oraz gier karcianych będą zadowoleni. Wszak ta firma bukmacherska oferuje bonusy w wysokości po 20 PLN (na oba te warianty). STS to podmiot hazardowy gwarantujący nie tylko znakomite promocje. Możesz bowiem zdecydować się na rozmaite wydarzenia do typowania. Nie brakuje tutaj także wysokich kursów.

Betclic

W bukmacherze online Betclic usługi są na wysokim poziomie. Dlatego nie może Cię dziwić, że ta firma hazardowa znalazła się w naszym rankingu. Warto podkreślić, że jest to kolejny legalny podmiot hazardowy. Dodatkowo zapewnia on świetny bonus na start. Wszak każdy nowy Klient może zdobyć cashback do 550 PLN. Jak z niego skorzystać w praktyce? Musisz jedynie założyć konto w tym internetowym bukmacherze. Należy wpisać kod promocyjny oraz wpłacić pierwszy depozyt. Warto dodać, że Betclic to hojna oferta. M.in. tylko tam możesz obstawiać walki w ramach Fame MMA.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button