O czym warto pamiętać przy obstawianiu zakładów online? – Poradnik bukmacherski

Jeszcze się taki na tym świecie nie urodził, co by z bukmacherem wygrywał non-stop. Oczywiście, są wyjątki od reguły – na dodatek warto jest wspomnieć o kwestii tego, że ci wszyscy gracze, co non-stop wygrywali mieli jakiegoś ,,asa” w rękawie, co w dzisiejszych czasach z reguły się nie zdarza. Wracając jednak do tematu – o czym warto jest pamiętać, jeśli obstawiamy zakłady bukmacherskie online – no i chcemy zacząć wygrywać?

O czym warto pamiętać przy obstawianiu zakładów online? – Poradnik bukmacherski

Zawsze postaraj się dowiedzieć jak najwięcej o tej drużynie – którą chcesz obstawiać

Przed wystawieniem kuponu na wybraną przez ciebie drużynę, najlepiej przeanalizować takie fakty, jak ich formę, czy morale. Chodzi o sprawdzenie, czy przed meczem nasz ulubiony zespół będzie walczył ,,na całego”, czy też z racji tego, że to mecz ,,o pietruszkę” raczej nie będą się za mocno starać. Ważnym czynnikiem jest również to, jak się czuje dany zespół przed reflektorami. Po takiej analizie bukmacherskiej (jeśli zrobimy to poprawnie) możemy zdecydowanie dokładniej wyłonić zwycięzcę następnego zakładu, dlatego też warto jest mimo wszystko takie analizy robić.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Pamiętaj, aby nie stawiać na gry, o których wiesz bardzo mało, ponieważ im więcej rzeczy nie wiesz tym większe szanse na to, że zamiast wygranej zaliczysz sromotną porażkę. Poza tym nie stawiaj za dużo, bo łatwo przegrać i ciężko później to przeżyjesz – dlatego lepiej wybrać dwa lub trzy kupony zamiast stawiać miliony typów a później płakać, że żaden z nich nie jest trafiony. To nie strzelnica albo matura – tylko prawdziwa gra na kasę. Sprawdzaj również aktualne promocje bukmacherów, zawsze możesz wygrać więcej lub postawić na grę bez żadnych konsekwencji, za pomocą tak zwanych ,,freebetów bukmacherskich” – może ci to ułatwić zdobywanie doświadczenia, jeśli jesteś dopiero początkującym graczem zakładów bukmacherskich.

Legalni bukmacherzy a ci nielegalni

Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego, dlaczego tak naprawdę nie możemy obstawiać zakładów u bukmacherów zagranicznych. To bardzo proste – musimy sobie przypomnieć, że poprzedni ustrój polski nie był przechylony na żadną formę gier losowych (oczywiście nie oficjalnie) więc i również ciężko było o legalnych bukmacherów. Jednakże po upadku PRL, wiele się zmieniło, i tak naprawdę każdy obywatel Rzeczypospolitej Polskiej powinien obstawiać swoje zakłady tylko u legalnych bukmacherów, certyfikowanych poprzez Ministerstwo Finansów. Może wydaje ci się to dość bzdurne, ale warto spojrzeć na to z innej strony, z racji tego, że w razie gdyby występowały jakieś niedogodności – w stylu że bukmacher nie chce wypłacić ci wygranej – to możesz nasłać na niego fiskusa, a ten mu zrobi z ….  no wiesz co z czego. Dlatego też, mimo pokusy, zdecydowanie lepiej jest obstawiać u legalnego, Polskiego bukmachera – wtedy nasze środki będą bezpieczne.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button