Obstawianie zakładów w internecie – czy warto?

Typowanie zakładów bukmacherskich w internecie to obecnie jedyna ,,bezpieczna” opcja na to, aby nie zarazić się potencjalnie covid-19. Jednakże czy warto jest je obstawiać przez internet? O tym dowiesz się już za chwilę!

Obstawianie zakładów w internecie – czy warto?

Wady takiego rozwiązania

Jak wszystko inne na tym świecie, są tutaj wady i zalety. To samo dotyczy zakładów obstawianych przez internet. Chociaż zakłady bukmacherskie obejmują wiele popularnych dyscyplin sportowych, to w przypadku obstawiania przez internet nie będziesz w stanie czuć się jak na przykład w barze, w gronie znajomych, starając się pokazać przed nimi, że mamy jakieś umiejętności typerskie.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Mimo to zakłady online mogą przynieść ci dużo adrenaliny. Zwłaszcza jeśli mamy dostęp do transmisji konkretnego spotkania. Wtedy oglądanie gry staje się bardziej ekscytujące. Jednak trzeba przyznać, że nie jest to celem rozrywki. Z drugiej strony największą wadą tego rozwiązania, że siedzimy i oglądamy sami. Co gorsza, przegrane często prowadzą do frustracji i chęci szybkiego odegrania się, co z kolei prowadzi do większych strat. To częsty błąd popełnianych przez graczy po raz pierwszy biorących udział w zakładach sportowych, co oznacza że może to prowadzić do uzależnienia od zakładów bukmacherskich, dlatego też pamiętaj o tym, aby nigdy się nie odgrywać, ponieważ może to bardzo negatywnie wpłynąć na twój stan portfela.

Zalety

Tak naprawdę zakłady u bukmachera w każdy dzień tygodnia – nawet tutaj niedziele i święta nie stanowią problemu. Liczba zakładów, które bukmacherzy zwykle oferują w ten sposób, waha się od kilkunastu do setek tysięcy tygodniowo, więc wydaje się, że mogą oni obstawiać nieograniczone. Oczywiście większość zakładów obstawia się na piłkę nożną, co nie jest zaskakujące. W końcu to najpopularniejszy sport na świecie. Warto zauważyć, że niektóre rodzaje zakładów są dostępne tylko podczas oglądania transmisji na online, dlatego też pamiętaj o tym, aby dobierać rodzaje zakładów bukmacherskich w ten sposób, aby zawsze najbardziej odpowiadały tobie!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Największą zaletą zakładów u buka jest to, że możemy obstawiać zakłady dosłownie w każdym momencie przed spotkaniem. Dlatego konieczne jest również reagowanie na to, co ma się wydarzyć przed grą. Oczywiście możesz uzyskać dostęp do danego strumienia w czasie rzeczywistym w telewizji lub Internecie, ale jeśli chcesz obstawiać zakłady na miejscu, lepiej zrobić to u legalnego bukmachera. Wybierając swojego pierwszego bukmachera, należy zwrócić uwagę na to, czy może on wybrać grę w czasie rzeczywistym. Pozwala to na łatwe stawianie zakładów, a podczas transmisji w czasie rzeczywistym natychmiast uzyskasz wszystkie statystyki dotyczące danego zakładu.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button