Skuteczne typowanie meczów na żywo

Świat bukmacherski galopuje do przodu – podczas gdy jeszcze kilkanaście lat temu abstrakcją wydawało się być typowanie zdalnie, z własnego domu, dziś nie tylko jest to możliwe, ale i najczęściej wybierane. W związku z tym samo typowanie również się zmieniło, a teraz możliwe jest nie tylko w module przedmeczowym, ale i na żywo. Czy typować w tym drugim modelu powinni tylko zaawansowani typerzy? Wbrew wszelkiej opinii – nie, jeśli ci początkujący odpowiednio się do tego przygotują. To właśnie im dedykujemy ten poradnik, opisujący podstawy typowania na żywo. 

skuteczne typowanie na żywo
Jak skuteczne typować mecze na żywo?

Typowanie meczów na żywo – czy warto?

Obstawianie na żywo przez niektórych jest lubiane, przez innych – raczej ignorowane. Prawdą jest jednak, że jest w stanie być bardzo pouczające – zwłaszcza dla osób, które dopiero rozpoczynają swoją przygodę z bukmacherką. Rozpoczynanie go od zakładów na żywo to jak rzucanie się na głęboką wodę – zmusza do szybkiego i spontanicznego sięgania po informacje z analizy przedmeczowej oraz podejmowania logicznych decyzji typerskich.

Dydaktyczna strona typowania na żywo to nie jedyna jego zaleta. Tą bardzo ważną, jeśli nie najważniejszą, jest możliwość pełnego kontrolowania własnego budżetu i zakładów, na które się decydujemy. Nie musimy zdawać się na przypadek, a formę zespołów możemy oceniać na bieżąco i podejmować decyzje ściśle z nią związane. Bez kupowania kota w worku.

29 PLN za darmo bez depozytu w STS

Kod promocyjny: BETONLINE

Szereg wskazówek – o czym pamiętać przy typowaniu na żywo?

  1. Analizujmy również przedmeczowo – choć obstawianie spotkań na żywo zakłada branie pod uwagę tego, co w danym momencie dzieje się na boisku czy korcie, analiza dokonywana jeszcze przed meczem jest czymś absolutnie podstawowym. Czymś, co pozwoli nam podejmować pewniejsze, choć wciąż spontaniczne decyzje w czasie spotkania. Zaopatrzy nas ona w informacje na temat tego, na co tak właściwie powinniśmy zwrócić uwagę w czasie spotkania i pozwoli właściwie się do niego przygotować.
  2. Wybierzmy bukmachera na miarę naszych oczekiwań – opcji mamy kilkanaście, a powinniśmy postawić na taką, która udostępni jak najwięcej spotkań w ramach interesujących nas rozgrywek właśnie w formule na żywo. Więcej na temat tego wyboru powiemy w dalszej części poradnika.
  3. Weryfikujmy nasze typy – choć wymaga to szybkiego działania, zawsze sprawdzajmy nasze typy przed szybkim kupieniem kuponu. Doskonałym weryfikatorem są kursy bukmacherskie – jeżeli te na naszą opcję są niskie, potwierdzają po części, że ona jest tą najbardziej prawdopodobną do wystąpienia. Jeśli z kolei są wysokie, powinniśmy zastanowić się nad naszym typem (ale nigdy nie porzucać go w ciemno – na takich kursach zarabia się najwięcej, a bukmacher też może się mylić!).
  4. Wiedzmy, kiedy się wycofać – nie musimy typować każdej ze stawianych przed nami opcji. Jeżeli nie jesteśmy czegoś pewni, czasem lepiej będzie nam spasować, aniżeli zbytnio ryzykować. Opcje w przypadku obstawiania na żywo pojawiają się co chwila – jeśli nie wejdziemy w tę, za moment będziemy mieli inną. Być może jej będziemy po prostu pewniejsi?
  5. Nie wchodźmy do zakładów w trakcie spotkania – podstawą obstawiania na żywo jest oglądanie spotkań w całości. Tylko ono da nam odpowiednią perspektywę na to, jak przedstawia się forma każdego z zespołów – wchodząc w trakcie tak naprawdę nie wiemy, co się dzieje. Może nas to zgubić.
poker w internecie 2021
Poker w STS online – legalne gry karciane

Bukmacherzy z najlepszą ofertą na typowanie na żywo

Współcześnie wszyscy legalni bukmacherzy dają możliwość obstawiania na żywo – nie każdy jednak wychodzi do typerów z tak samo atrakcyjną ofertą pod tym kątem. U większości oferta spotkań w formule live jest ograniczona wyłącznie do wybranych dyscyplin czy spotkań – właśnie dlatego jeśli celujemy w ten właśnie format, musimy wybrać właściwego bukmachera lub kilku. Polskie prawo nie zakazuje nam bowiem posiadania konta u wielu buków. Co więcej, jest to polecane i daje mnóstwo możliwości.

Oferta STS na typowanie na żywo

Star-Typ Sport (STS) jest bukmacherem o olbrzymim doświadczeniu i szacunku na polskim rynku. Jego oferta na spotkania na żywo potrafi być mocno konkurencyjna, choć – oczywiście – nie obejmuje zasięgiem absolutnie wszystkich spotkań. Sięgając po nią musimy mieć świadomość, że typowanie da nam dostęp do darmowych transmisji spotkań. Te z pewnością ułatwią cały proces obstawiania.

Oferta Fortuny na typowanie na żywo

Kojarzona ze swoim bardzo charakterystycznym logo Fortuna jest bukmacherem, u którego warto typować na żywo. Szeroka oferta, również na bardziej niszowe spotkania z niższych pozycji tabel rozgrywek, na spółkę z darmowymi transmisjami zachęca do tego najbardziej, a udział w programie partnerskim pozwoli nam zmaksymalizować nasze zyski. Zwłaszcza w długofalowej perspektywie.

Oferta Betfan na typowanie na żywo

Betfan to bukmacher najmłodszy z naszego zestawienia, ale jednocześnie jeden z najbardziej ambitnych. Często bije na głowę bardziej doświadczoną konkurencję, w szczególności pod względem opcji bukmacherskich. Oferta Betfan jest bardzo szeroka i atrakcyjna dla typerów, choć nie jest opatrzona transmisjami telewizyjnymi. Zamiast ich możemy oglądać symulacje, wykresy i statystyki, również bardzo pomocne w całym procesie.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button