Betcris – dlaczego powinieneś postawić zakład u tego bukmachera?

Betcris – dlaczego powinieneś postawić zakład u tego bukmachera?

Chcesz założyć konto bukmacherskie tak naprawdę… gdziekolwiek? Tak nie można podchodzić do tej sprawy. Należy bowiem wybrać porządny podmiot hazardowy. W gronie rekomendowanych firm bukmacherskich na pewno znajduje się zaś Betcris. Chociażby ze względu na bonus powitalny, który jest bardzo atrakcyjny. Poniżej możesz dowiedzieć się o nim nieco więcej. Poznasz też od podszewki ofertę tego podmiotu hazardowego.

Aktualny bonus na start oferowany przez Betcris

Klienci, którzy zdecydują się na Betcris, będą zadowoleni. Dawniej można było skorzystać z hojnego bonusu. Teraz też (od końcówki marca 2022 roku) jest pod tym względem bardzo dobrze. W końcu możesz zainkasować zwrot stawki nawet do 500 PLN. Co ważne, w ramach nowego bonusu nie jest wymagany żaden kod promocyjny w Betcris (jak miało to miejsce przed 23 marca 2022 roku). Teraz trzeba tylko założyć konto oraz wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych. Następnie musisz wpłacić pieniądze i zagrać kupon. Pojedynczy lub akumulowany. Liczy się to, by minimalny kurs wynosił w tym przypadku 1,80. Co dzieje się dalej? Jeśli przegrasz premierowy zakład, to otrzymasz zwrot poniesionych kosztów. Nawet do 500 PLN. Warto dodać, że otrzymasz w takim położeniu środki bonusowe, którymi należy obrócić przed dokonaniem wypłaty. Trzeba w tym celu zagrać za trzykrotność sumy. W grę wchodzą jedynie kupony akumulowane składające się co najmniej z trzech zdarzeń. Poza tym kurs każdej z sekcji nie może być mniejszy od 1,30.

sts online nowy bonus
Nowa oferta darmowych bonusów w STS online

W Betcris możesz typować e-sport

Wiele osób rejestruje się w Betcris z tego powodu. W tym podmiocie hazardowym można bowiem obstawiać właśnie m.in. e-sport. Do wyboru są na tej płaszczyźnie tak naprawdę rozmaite opcje. Nie ma przeszkód, by typować najbardziej popularne gry (jak choćby League of Legends), czy trochę bardziej niszowe rozgrywki. Chcesz skupić się na tym pierwszym zagadnieniu? Nie wiesz, jak typować lige legend? Na pewno ta opcja powinna być wybrana przede wszystkim przez osoby, które na co dzień interesują się tym właśnie zagadnieniem. Dodatkowo należy regularnie zdobywać coraz to nowsze fakty. Dotyczące klubów i zawodników. Przed postawieniem kuponu dobrze byłoby sprawdzić regulamin konkretnego widowiska. Tak samo, jak personalia, czy ewentualne absencje itp. Nie zaszkodzi też sprawdzić, jak wyglądały poprzednie wyniki pomiędzy konkretnymi klubami itd.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod
STS.pl1640 PLN w bonusach!BETONLINE
Superbet.pl34 PLN freebetBETONLINE
eFortuna.pl2230 PLN w bonusachBETONLINE
Betfan.pl600 PLN cashbackBETONLINE

Do obstawiania są przeróżne sporty oraz nawet… gry karciane

W Betcris oferta jest naprawdę wyjątkowo hojna. Możesz tam obstawiać m.in. wszystkie najbardziej popularne sporty. Fani dyscyplin niszowych także na pewno coś dla siebie znajdą. Tak samo, jak osoby, które lubią (przynajmniej od czasu do czasu) obstawiać sporty wirtualne. Od pewnego okresu w ofercie podmiotu hazardowego Betcris znajdują się nawet… gry karciane. Warto zaznaczyć, że są one legalne. Wszak generalnie zgodnie z przepisami funkcjonuje cała firma Betcris. Jest to zatem na pewno bukmacher godny uwagi.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button