PZbuk strona www, rejestracja i oferta zakładów

PzBuk to jedna z istniejących w Polsce firm bukmacherskich, która w szybki sposób stała się rozpoznawalna i lubiana przez Polskich graczy zakładów online. Czy PZbuk może być czołowym bukmacherem internetowym? Jakie promocje i bonusy oferuje graczom? W poniższym artykule w sposób bardzo dokładny opisujemy wszystkie elementy jej oferty.

pzbuk online w polsce
Legalny bukmacher PZbuk – Oferta zakładów online, rejestracja, bonusy 2020

PzBuk – strona internetowa bukmachera

Strona internetowa pełni dla bukmachera rolę jego wizytówki. Jeśli jest przygotowana w sposób prawidłowy oraz zgodny ze światowymi standardami, szansa na wzbudzenie zainteresowania wśród dużej liczby graczy jest naprawdę ogromna. O tej zasadzie pamiętali eksperci odpowiadający za stworzenie witryny internetowej bukmachera PzBuk. Trzeba przyznać, że została ona przygotowana w zgodzie ze wszystkimi najważniejszymi standardami. Na pierwszy rzut oka widać, że nad designem pracowali prawdziwi fachowcy.

Oprawa graficzna strony internetowej PzBuk jest wykonana w sposób niezwykle precyzyjny, a jednocześnie lekko ascetyczny. Na stronie nie ma nadmiaru informacji ani obrazków, dzięki czemu bez jakichkolwiek problemów można na niej odnaleźć wszystkie interesujące gracza informacje. W ramce po lewej stronie ulokowana jest lista dyscyplin oraz wydarzeń sportowych, które w danym okresie czasu cieszą się największą popularnością wśród osób obstawiających. Po środku są z kolei najważniejsze wydarzenia. Bardzo szybko można tam również uzyskać dostęp do meczów na żywo oraz spotkań zaplanowanych na najbliższy okres czasu. Po prawej stronie ulokowany jest z kolei kupon online – można go obstawić w dowolnie przez siebie wybranym momencie. Na tym właśnie polega przewaga internetowych bukmacherów, że z ich oferty można korzystać przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu. To sprawia, że tak duża liczba graczy woli obstawiać zakłady online a nie w punktach stacjonarnych. 

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Pod kuponem online znajduje się lista drużyn, które sponsoruje PzBuk. Mocno rzucającym się w oczy elementem witryny bukmachera PzBuk jest również duży baner w ramce, w którym znajduje się mocno widoczny napis „Zarejestruj się” – dzięki temu każda osoba zainteresowana utworzeniem konta w tej firmie bukmacherskiej może to zrobić bez jakichkolwiek problemów. 

Szybka rejestracja w PzBuk bez weryfikacji danych

Wiele osób rezygnuje z utworzenia konta u poszczególnych bukmacherów ze względu na fakt, iż na samym początku podczas rejestracji należy wstawiać skan dowodu osobistego czy podawać numer konta bankowego. W PzBuk jest na szczęście zupełnie inaczej. Ta firma bukmacherska od początku swojego istnienia daje swoim graczom możliwość szybkiej rejestracji (konto tymczasowe). Szybka rejestracja polega na tym, że każda nowo rejestrująca się osoba nie musi podawać numeru konta bankowego ani wstawiać skanu swojego dowodu osobistego.

Dzięki tej opcji PZbuk szybko stał się bukmacherem, którego gracze bardzo cenią, na liście najlepszych bukmacherów na pewno znajdzie swoje miejsce.

W trakcie pierwszego kroku rejestracji musimy podać wyłącznie najbardziej podstawowe dane, takie jak nazwa użytkownika, adres e-mail, hasło. W drugim zaś kroku podajemy numer dokumentu tożsamości, adres oraz rok urodzenia oraz opcjonalnie wpisujemy posiadany przez siebie kod bonusowy. W trzecim kroku ustawiamy limity czasu gry oraz obrotu. Podanie tych wszystkich bardzo prostych informacji wystarczy, byśmy mogli korzystać z pełnej oferty bukmachera PzBuk. Po szybkim zarejestrowaniu się otrzymujemy również darmowy zakład opiewający na kwotę 60 złotych. Dopiero w sytuacji, gdy będziemy wypłacać swoje pierwsze środki finansowe z gry w PzBuk, będziemy musieli wstawić skan swojego dowodu osobistego oraz podać numer konta bankowego. 

betfan obstawianie meczów bez podatku
Najlepszy w Polsce legalny bukmacher online – Betfan kod promocyjny

Jakie promocje posiada bukmacher PzBuk?

Promocje to jedna z najciekawszych zachęt każdego bukmachera. Dzięki nim firmy bukmacherskie mogą przywoływać do siebie bardzo szerokie grona odbiorców. W PzBuk liczba promocji nie jest niestety zbyt duża. Poniżej opisujemy najważniejsze promocje, które proponuje swoim nowym oraz stałym graczom bukmacher PzBuk. 

Bonus od depozytu do 300 złotych w PzBuk dla nowo zarejestrowanych graczy – warunki akcji promocyjnej 

W PzBuk nowi gracze mogą liczyć na nietypowy bonus powitalny. Większość firm bukmacherskich swoim nowym graczom oferuje bonus od wpłaty w wysokości do 100%. W PzBuk jest bonus w wysokości aż 150% od pierwszej wpłaty. Jest to nowa oferta powitalna przygotowana przez tego bukmachera. By móc z niej skorzystać, należy się zarejestrować oraz wpłacić depozyt opiewający na kwotę minimum 100 złotych. W ten sposób podczas kolejnego logowania uzyskamy bonus w wysokości 150% od wpłaconego przez nas depozytu.

Maksymalna wysokość bonusu wynosi 300 złotych. Bonusem tym nie trzeba dodatkowo obracać. Jednak aby móc go wypłacić, trzeba obrócić wysokością bonusu oraz depozytu czterokrotnie po kursie minimalnym w wysokości 2,0. Nie są to niskie wymagania – wiele firm bukmacherskich w przypadku tego typu promocji ma o wiele łatwiejsze do spełnienia wymogi. 

Promocje dla stałych graczy w PzBuk

Na jakie promocje mogą liczyć stali gracze bukmachera PzBuk? Niestety, liczba okresowych promocji dla stałych graczy jest bardzo mała. Jedyną promocją, na jaką mogą liczyć stali gracze PzBuk, jest Kombodoładowanie. Jest to promocja dedykowana osobom obstawiającym zakłady akumulowane. Wraz ze wzrostem ilości obstawionych spotkań na jednym kuponie, wzrasta wartość tego kuponu. Bonus może wynosić nawet 15% wartości kuponu. 

Zakłady bukmacherskie

Back to top button