Totolotek – oferta zakładów, aplikacja mobilna, bonusy 2020

Totolotek to najstarszy polski bukmacher. Mimo wielu lat doświadczenia w branży ciężko nazwać go wyjątkowym. Na opinię tę składa się wiele mniejszych lub większych minusów, z których każdy sprawia, że coraz mniej chce się korzystać z tego bukmachera. Jednakże spokojnie. Nie ma co podejmować pochopnych decyzji, trzeba się wszystkiemu przyjrzeć na spokojnie. Ostrzegamy jednak, że będziemy krytyczni.

polski bukmacher totolotek
Totolotek – oferta zakładów, promocje i bonusy, aplikacja mobilna

Strona internetowa bukmachera Totolotek

Nie tak dawno, bo w lipcu 2019 roku Totolotek przeszedł gruntowną zmianę. Stara strona internetowa nie była wcale taka zła, więc nie wiemy, co skusiło bukmachera do metamorfozy. Nowa witryna www.totolotek.pl jest… no nie da się tego jednoznacznie określić… Z jednej strony prezentuje się lepiej niż to, bo mieliśmy wcześniej, z drugiej zaś jest wyjątkowo ciężka i nieczytelna. 

Większość bukmacherów przyzwyczaiła nas do tego, że wszystko, co najważniejsze mamy pod ręką. Strona Totolotka natomiast część ważnych informacji chowa pod niepotrzebnymi przyciskami. Z nawigacją mają problemy nawet prawdziwi weterani bukmacherki. Na szczęście stara strona jest wciąż dostępna, dlatego bez większych problemów można z niej korzystać. W najbliższym czasie zostanie ona jednak całkowicie wygaszona, a co za tym idzie, każdy typer będzie musiał przerzucić się na nową witrynę. 

Nowa strona Totolotka jest zupełnie niezoptymalizowana pod wygodę użytkowania. Nie wiemy, czy ktoś ją testował, czy też po prostu tworzyło ją studio, które nie ma za wiele wspólnego z bukmacherką, ale nie da się ukryć, że nawigacja po niej jest naprawdę tragiczna. W miarę użytkowania i nabierania przyzwyczajeń nieco się to zapewne poprawi, ale jak na razie, po tych kilku miesiącach, dalej mamy problemy, by nie pogubić się w gąszczu niepotrzebnych opcji.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Oferta zakładów bukmachera Totolotek

No to akurat jest mocna strona tego bukmachera. Oferta zakładów w Totolotku jest chyba największą wśród wszystkich polskich legalnych bukmacherów. Każdego dnia typujący otrzymują ponad 20 tysięcy różnych zakładów do obstawienia.

Obstawiać możemy wszystkie najbardziej popularne dyscypliny, a także te zupełnie niszowe, które nie przyciągają przed telewizory milionów widzów. Bez problemu obstawimy tu także e-sport oraz wszelkiego rodzaju zakłady dotyczące polityki, czy kultury. Szczególnie zadowoleni będą ci, którzy są fanami piłki nożnej. Mają oni do wyboru przeogromną wręcz ilość dostępnych zakładów i rynków. 

O ile oferta przedmeczowa bukmachera Totolotek prezentuje się znakomicie, tak w przypadku tej na żywo nie jest już aż tak słodko. Co prawda mamy dostęp do większości najbardziej popularnych spotkań, ale nie da się ukryć, że inni polscy bukmacherzy przyzwyczaili nas do innych standardów.

Całkiem niedawno bukmacher Totolotek wprowadził możliwość obstawiania sportów wirtualnych. Wiele osób myli je z e-sportem, więc już spieszymy z pomocą. Sporty wirtualne to nic innego jak symulowane przez komputerowy algorytm rozgrywki, w których pojedynki toczą ze sobą zespoły lub zawodnicy sterowani przez skrypty. Jest to typowy hazard, gdyż nie ma tu miejsca na żadne analizy ani jakiekolwiek próby zdobycia przewagi nad bukmacherem. Radzimy unikać sportów wirtualnych. 

Najgorzej jest, jeśli chodzi o kursy bukmacherskie. Totolotek jest w tej kategorii jednym z najgorszych bukmacherów w naszym kraju. Jeśli chcemy wygrywać duże pieniądze, to najlepiej znaleźć sobie innego bukmachera, gdyż tutaj dużą część naszych wygranych zabierze spółka. 

Na plus natomiast ogromna baza statystyk i wyników sportowych, nie tylko zwykłych przedmeczowych, ale także i w transmisjach na żywo. Podczas obstawiania nie trzeba więc sięgać po inne strony, gdyż wszytko mamy na miejscu. 

Minimalna stawka pojedynczego zakładu to 1 złoty. 

darmowy bonus w betclic polska 2020
Legalny bukmacher Betclic – Kod promocyjny na bonus 2020

Promocje u bukmachera Totolotek

Każdy bukmacher oferuje swoim klientom liczne promocje. W Totolotku również znajdziemy takowe. Na start otrzymamy od tego bukmachera 1000 złotych, co nie jest najwyższą promocją dostępną wśród polskich serwisów, ale nie jest też tak całkiem źle. Stali gracze również znajdą tu coś dla siebie. 

Bonus 100% od depozytu do 1000 złotych

Jest to jedyna promocja startowa dostępne u tego bukmachera. Nie da się ukryć, że nie należy ona do największych, toteż raczej nie ma zbyt wielu chętnych nowych graczy. Opiszemy jednak, w jaki sposób zdobyć te pieniądze i jakie warunki należy spełnić, by móc je wypłacić.

Promocja ta dotyczy nowo zarejestrowanych kont. Każdy nowy typer musi wpłacić na konto bukmachera minimum 20 złotych (górna granica jest nieustalona, ale jeśli chcemy otrzymać maksymalny bonus, wystarczy nam wpłacić 1000 złotych). Zanim dokonamy wypłaty naszego bonusu, musimy wpierw obrócić go 3-krotnie w zakładach po kursie wynoszącym minimum 1.90. Do obrotu liczą się zarówno kupony pojedyncze, jak i akumulowane. Ogromnym plusem jest to, że nie mamy aż tak rygorystycznego ograniczenia czasowego, w którym musimy obrócić bonus. Jest na to bowiem aż 90 dni. Niestety, cały urok pryska, gdy dowiemy się, że musimy obrócić aż 6000 złotych. 

Bonus powitalny w totolotku jest więc zupełnie przeciętny i niczym nie zachwyca. Konkurencja oferuje nam o wiele, wiele więcej. 

Bonusy dla stałych graczy Totolotka

Nieco lepiej prezentuje się oferta bonusowa dla stałych graczy bukmachera. Tutaj do dyspozycji mamy m.in. bonu King Size, w którym to wygrane są większe nawet o 66%. Wszystko zależy od tego, ile spotkań postawimy na jednym kuponie. Przy pięciu meczach bonus wynosi 5%, przy 6 – 10%, 15 meczów da nam 52% bonusu, a 30 meczów, wspomniane 66%. Zdajemy sobie sprawę, że nikt przy zdrowych zmysłach nie obstawia 30 meczów na kuponie, gdyż nie tylko nie ma to szans na powodzenie, ale także i bukmacher zdąży nas po drodze zlimitować. Ilość meczów do osiągnięcia maksymalnej promocji jest więc bezsensowna, ale wcześniejsze etapy już nie tak trudno zdobyć. 

Bonus aplikacja to promocja przeznaczona dla wszystkich graczy, którzy interesują się obstawianiem przez telefon. Za wykonanie pierwszego depozytu przy pomocy aplikacji naliczone nam zostanie 100% bonusu, maksymalnie do kwoty 49 złotych. Kwota bonusu i depozytu musi zostać obrócona trzykrotnie, na kuponach o minimalnym kursie 1.90.

BetClub to miejsce dla wszystkich typerów bukmachera Totolotek. Za każdą czynność na stronie otrzymujemy punkty, które, po uzbieraniu odpowiedniej ich ilości, upoważniają nas do odbioru nagrody rzeczowej lub bonusu. 

Totolotek aplikacja mobilna na smartfony

Aplikacja mobilna bukmachera Totolotek jest solidnie wykonana i całkiem ładna. Za jej pomocą bez problemu obstawimy interesujące nas zakłady, czy też wpłacimy i wypłacimy pieniądze. Nie da się ukryć, że prezentuje się ona obecnie znacznie lepiej niż podstawowa wersja strony.

Totolotek to bukmacher o wielu obliczach. Z jednej strony mamy do czynienia ze znaną i szanowaną marką, z drugiej natomiast nie ma ona nam za wiele do zaoferowania. Radzimy wstrzymać się z obstawianiem u tego bukmachera i zdecydować się na inną firmę. Naprawdę nic na tym nie stracimy, a nawet możemy sporo zyskać. Totolotek miał swoją szansę, ale po zmianie strony jest równie słabo, jak kiedyś.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button