Typy bukmacherskie – czy warto z nich korzystać podczas obstawiania zakładów?

Z racji tego, że w internecie zakłady bukmacherskie są coraz popularniejsze, gracze non-stop szukają opcji na zwiększenie swoich szans na wygraną – w końcu kto nie chce zwiększać szans na wygraną u buka, prawda? Dlatego też dziś dowiesz się, dlaczego typy bukmacherskie ostatnio zyskują na popularności!

Typy bukmacherskie – czy warto z nich korzystać podczas obstawiania zakładów?

Inwestycja w ciemno

Oprócz tego, że kupujesz coś, co nie ma żadnego pokrycia w prawdziwym świecie, to na dodatek podczas kupowania typów nie rozwiniesz własnej strategii ani nie pogłębisz swojej wiedzy na temat grania u bukmacherów, co tylko utrudni Ci wygraną w przyszłości. Analizując grę samodzielnie i wyciągając własne wnioski, w dłuższej perspektywie może to przełożyć się na większą ilość wygranych pieniędzy u bukmachera.

Jednak ostatecznie, jeśli wybierzesz opcję płatną, Twoja strata może zostać podwojona, ponieważ musisz zapłacić za typ, zanim będziesz mógł obstawić u bukmachera. To z grubsza oznacza, że jeśli przegrasz pieniądze, stracisz kasę dwukrotnie – nie mówiąc już o tym, że nikt pieniędzy za to, że typ był nie trafiony ci nie zwróci. Dlatego najlepiej nie kupować typów bukmacherskich, bo tylko w ten sposób tylko stracisz pieniądze.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Czy warto jest z nich korzystać?

Naturalnie istnieje jeden dobry sposób na wykorzystanie ich – wystarczy, że użyjesz ich do porównywania wyników z tymi, które wyszły ci podczas twojej własnej analizy bukmacherskiej. W końcu dzięki temu dowiesz się o zakładach więcej, a po chwili, gdy Twoja analiza będzie na tyle dobra, by zacząć poprawnie przewidywać wyniki zakładów, możesz też obstawiać i wygrywać więcej – bez kupowania typów bukmacherskich!

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Jak analizować swoje zakłady?

To proste, chociaż aby zrobić to dobrze, musisz się trochę napocić. Najpierw wybierz sport, który w przyszłości będziesz chciał obstawiać. Następnie wybierz drużynę, którą lubisz i zobacz jej historię – jak radziła sobie z innymi drużynami w meczach itd.

Jeśli chodzi o techniki obstawiania, wszystko polega na znajdowaniu zależności. Warto tutaj powtórzyć – żadna umiejętność ani bukmacher nie zaoferuje ci 100% wygranej opcji zakładu – wszystko kręci się wokół tego, aby zmaksymalizować Twoje szanse na wygraną i zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy.

Z tego powodu też lepiej jest przygotowywać własną analizę, i z typów bukmacherskich korzystać tylko w ten sposób, że będziesz się sugerował ich wynikami, a nie całkowicie na nich polegał. Dobrym pomysłem jest również zarejestrowanie się na forach bukmacherskich – to może sporo ci pomóc, ponieważ zazwyczaj znajdzie się kilku graczy, którzy interesują się danym sportem lub ligą, oraz odpowiedzą ci na nurtujące cię pytania. Potem dopiero możesz myśleć o obstawianiu zakładów u wybranego przez ciebie legalnego bukmachera. Naturalnie to jeszcze nie wszystko, ponieważ to tylko podstawy, jeśli chodzi o obstawianie zakładów – ale wracając do tematów typów bukmacherskich – nie warto z nich korzystać, no chyba że tylko do potwierdzania naszej własnej analizy bukmacherskiej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button