Co nie jest najlepszym pomysłem podczas obstawiania?

Kto gra już dłużej na zakładach bukmacherskich wie doskonale, że błędy w tej dziedzinie się pojawiają co chwile. Wyzbyć ich się do zera nie da, ponieważ nie jesteśmy maszynami, natomiast możemy dowiedzieć się o paru z nich i nie powielać już więcej. Dlatego stworzyliśmy krótką listę niektórych z nich.

Co nie jest najlepszym pomysłem podczas obstawiania?

Nieodpowiedni bukmacher

W tym momencie na Polskim rynku bukmacherskim działa 17 legalnych bukmacherów, którzy oferują swoim typerom możliwość obstawiania wszelkiego rodzaju sportów od piłki nożnej po badminton. Paru z nich nawet posiada w swojej ofercie zakłady specjalne i zakładają się ze swoimi typerami nawet o to kiedy skończy się pandemia koronawirusa. Błędem wielu graczy jest nie dokładne poszukiwanie odpowiedniego bukmachera i dzięki temu niestety typer na tym traci, ponieważ omijają go całkiem dobre bonusy bukmacherskie, promocje i inne możliwości które mogłyby mu pomóc w większych wygranych podczas obstawiania zakładów bukmacherskich, takich jak freebety lub dodatkowe środki na obstawianie zakładów. Praktycznie każda firma bukmacherska oferuje swoim graczom bonusy bukmacherskie, natomiast jedni proponują o wiele korzystniejsze od innych. Oczywiście bonusy nie biorą się znikąd i niewiele osób sobie zdaje sprawę skąd one są. Przecież pieniądze nie rosną na drzewach i nikt ich nie będzie oddawał za darmo. Bukmacherzy te pieniądze muszą sobie w jakiś sposób odbić, więc po przyciągnięciu odpowiedniej ilości graczy do siebie od razu zwiększa swoje zyski, co przekłada się na nasze szansę na wygrane z bukmacherem.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Typowanie swoich zakładów u nielegalnego źródła

Jednym z kolejnych błędów które popełniają gracze zakładów bukmacherskich jest korzystanie z usług nielegalnych bukmacherów. Jest to o tyle niebezpieczne, że narażamy się na niepotrzebne problemy z Polską skarbówką o ryzykujemy zapłatą bardzo dużej kary finansowej. Poza tym granie z nielegalnego źródła może skończyć się oszustwem ze strony nie uczciwego bukmachera, który nie wypłaci wam waszych wygranych z zakładu. W dodatku nielegalny bukmacher nie gwarantuje wam wycieku waszych danych osobowych, a wręcz je sprzedaje ludziom do których te dane nie powinny trafiać. Tak więc jeśli firma z której korzystacie nie posiada odpowiedniej licencji bukmacherskiej to zastanówcie się dwa razy czy wato z takie korzystać.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Strach

Strach jest najgorszym doradcą we wszystkim. W zakładach bukmacherskich strach przed porażką może niestety być bardzo uciążliwy i w efekcie wpływać na nasze zakłady. Podczas grania u bukmachera nie należy się obawiać porażki, ponieważ ona jest już na starcie wpisana w obstawianie. Nie ma na świecie człowieka który by nie przegrał z bukmacherem. Dlatego nie należy się bać z tego względu, że przez ten strach możemy podejmować błędne decyzje, które przekładają się na nasze pieniądze. Nie obstawienie dobrego zakładu z obawy przed porażką było by głupotą. Także jeśli to właśnie ciebie dotyczy ten problem to musisz starać się go z siebie wyeliminować.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button