Jak grać na zakładach długoterminowych?

Coraz więcej graczy chce obstawiać ten rodzaj zakładów, ponieważ bukmacherzy starają się w jakiś sposób zdywersyfikować brak zwykłych zakładów – w końcu jesteśmy w trakcie kolejnego lockdownu, nie mówiąc już o tym, że . Ale co warto wiedzieć o długoterminowych zakładach? O tym już za chwilę!

Jak grać na zakładach długoterminowych?

Dlaczego właśnie ten rodzaj zakładów?

Nie można zaprzeczyć, że operatorzy zakładów sportowych dołożą teraz wszelkich starań, aby dopasować oferty dla klientów, zwłaszcza w okresie kolejnego lockdownu i anulowania dużych zakładów z powodu zagrożenia koronawirusem. Nic dziwnego, że wielu bukmacherów decyduje się na oferowanie zakładów na długi czas, aby gracze mogli nadal cieszyć się swoimi zakładami w czasach kolejnego lockdownu. Przejdźmy jednak do tego, czym są zakłady długoterminowe!

Zakłady długoterminowe – z czym się to je?

To typ, który na co dzień współistnieje z innymi zakładami sportowymi. To tutaj gracze decydują się obstawiać wydarzenia, które mogą się rozwiązać nawet rok po obstawieniu takiego zakładu. Na przykład te zakłady zostaną rozliczone po zakończeniu ligi, turnieju lub wyborów. Wszystko zależy od konkretnego bukmachera. Przed rozpoczęciem sezonu długoterminowe zakłady pojawią się w grach piłkarskich, NBA i innych. Tego typu zakłady można również obstawiać na początku meczu Ligi Mistrzów lub na początku turnieju. Następnie musisz postawić na ostateczny wynik, a nie wynik pojedynczej gry. Dokonując obstawienia zakładu długoterminowego, legalny bukmacher wskaże datę rozliczenia kuponu. Dzięki temu będziesz wiedział, kiedy możesz liczyć na ewentualne zwycięstwo.

sts kod promocyjny na bonus
Darmowy bonus bez depozytu w STS – Kod promocyjny: BETONLINE

Na co obstawia się najwięcej zakładów długoterminowych?

Długoterminowe typy nie ograniczają się do sportu. Polityka to idealny obszar do obstawienia zakładu długoterminowego. W dłuższej perspektywie gracze mogą przewidzieć zmiany w polityce. W wielu firmach bukmacherskich w Polsce można nawet postawić na przyszłego prezydenta Stanów Zjednoczonych z wieloletnim wyprzedzeniem. To klasyczny przykład długoterminowych zakładów. Przy tym rodzaju zakładów możemy również obstawić zdobywców Oscarów i innych zdobywców nagród muzycznych lub filmowych. Warto jest też dodać, że zakłady długoterminowe posiadają również atrakcyjne kursy, które są z reguły wyższe niż na normalnych zakładach.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Czy warto je obstawiać?

Takie zakłady zdecydowanie nie są odpowiednie dla niecierpliwych graczy bukmacherskich. Dla użytkowników, którzy często stawiają zakłady i używają zwykłych w tym samym czasie, ten rodzaj zakładów może nie być całkowicie odpowiedni. Tutaj zakłady przedmeczowe i zakłady na żywo są znacznie lepsze w przypadku indywidualnych meczów i pojedynków. W końcu dla tych, którzy chcą być podekscytowani całym turniejem / mistrzostwami (np. Fani sportu) – taki zakład może być najbardziej odpowiedni – bo jeden zakład im wystarczy i dostarczy emocji na cały turniej.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button