Plusy posiadania konta u kilku bukmacherów – poradnik 2021

Wielu graczy nie zauważa plusów z posiadania kilku kont bukmacherskich – naturalnie, trzeba na początek trochę się narobić, aby je założyć, nie mówiąc już o wpłaceniu kilku depozytów – ale mimo wszystko warto. Dlaczego więc warto jest posiadać kilka kont bukmacherskich? O tym dowiesz się już za chwilę!

Plusy posiadania konta u kilku bukmacherów – poradnik 2021

Możliwość obstawiania surebetów

Dzięki kontom u kilku bukmacherów i przy odrobinie szczęścia będziesz w stanie wygrywać częściej, bo dzięki surebetom, zyski są gwarantowane niezależnie od wyniku gry. Przykład? Proszę bardzo – w drugim meczu siatkówki, który odbył się we Niemczech, bukmacher A daje szansę na wygraną z gospodarzami na poziomie 2,10, podczas gdy według danych bukmachera Y zwycięstwo gościa będzie warte 2,09. W przypadku, gdy kilku bukmacherów ma podobne kursy na to samo wydarzenie, osoba obstawiająca taki typ może postawić zakłady na dwie wykluczające się wzajemnie opcje i obliczyć swój zysk, zanim sędzia po raz pierwszy zagwiżdże.

Ostrzegamy jednak, aby nie używać zakładów, gdzie kursy różnią się blisko o 20% – są one zwykle wynikiem oczywistego błędu, a przecież legalny bukmacherzastrzega sobie prawo do wycofania takich ofert i anulowania zakładów w dowolnym momencie, więc zapewne stracisz taki zakład.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Więcej bonusów i promocji

Bukmacherzy robią wszystko, co w ich mocy, aby przyciągnąć nowych klientów i zapewnić im atrakcyjne bonusy powitalne. Przykładem są darmowe zakłady. Żaden szanujący się gracz nie zlekceważy tego dodatkowego zastrzyku kapitału i zalecamy, abyś zrobił to samo. Najlepsze bonusy i promocje bukmacherskie zwykle możesz sprawdzić w najnowszych rankingach bukmacherskich – pamiętaj jednak o tym, żeby wybrać tylko kilku, a nie wszystkich bukmacherów, bo wtedy też minimalne kwoty na depozyty mogą zebrać się w ładną sumkę.

Unikanie limitów

Firmy bukmacherskie bardzo mocno zwracają uwagę na graczy, którzy wygrywają często. W zależności od buka, wcześniej czy później, jeśli będziesz wygrywać za często, będziesz miał ograniczone konto, aby uniemożliwić ci obstawianie więcej niż określonej kwoty – zwykle oznacza to, że dalsza gra nie przyniesie ci korzyści. Dzięki kontom kilku bukmacherów możemy z łatwością temu zaradzić, bo twoje bonusy są równomiernie rozłożone na kilka firm i nie budzą wtedy żadnych wątpliwości. Ponadto każdy nieudany zakład tylko zwiększy Twoją wiarygodność u buka.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl600 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Zabezpieczenie twojego budżetu

To wiadomo, że na zakładach bukmacherskich budżet jest najważniejszy, zalecamy, abyś otwierał konta tylko u renomowanych bukmacherów – jednakże jak pokazał niedawno betfan – nawet najlepszy bukmacher może przestać oferować swoje usługi przez jakiś czas. Dlatego głupotą jest trzymanie wszystkich środków przeznaczonych na grę na jednym koncie bukmachera. Jeśli przeznaczasz mniejsze kwoty na wiele kont na raz Twoje środki będą bezpieczniejsze.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Zakłady bukmacherskie

Back to top button