Poradnik bukmacherski od eksperta – czyli jak wygrywać u bukmachera

Każdy gracz zastanawia się, jak może wygrywać u bukmachera – jednakże z drugiej strony wielu z nich nie robi tego, co powinni – mianowicie nie szukają nowej wiedzy. Jednakże ty, skoro to czytasz, to najwyraźniej idziesz w dobrym kierunku. Dlatego też dziś przedstawimy ci, co warto jest zrobić, aby wygrywać u bukmachera!

Poradnik bukmacherski od eksperta – czyli jak wygrywać u bukmachera

Obstawiaj single!

Zaleca się, aby wszyscy – nieważne od doświadczenia obstawiali właśnie ten typ zakładów. W tego typu zakładach szansa na wygraną jest naprawdę wysoka, ponieważ masz możliwość pokonania buka. Oczywiście nie należy oczekiwać, że prawdopodobieństwo jest tak duże, że za każdym razem można załapać się do wygranej. Cóż, nie, przeważnie przegrywasz, ale pamiętaj, że wygrywanie w zakładach sportowych to „przegrana” – czyli po prostu odrzucenie potencjalnych wydarzeń, które mogą spowodować raczej przegraną niż wygraną.

sts bukmacher online 2020
Polski bukmacher STS – Bonus bez depozytu 2020

Zwróć uwagę na kursy bukmacherskie

Wielu graczy zazwyczaj nie wie, że kursy zwykle wskazują na tendencję, że gracze tacy jak Ty są skłonni postawić zakład, a nie na to, jak bukmacher szacuje ich szanse na wygraną. W końcu, jeśli zależy to tylko od tego, czy bukmacher ustali pewne kursy, bo myśli, że coś się wydarzy, to gracze będą z nim grać dalej, prawda? Dlatego należy pamiętać, że czasami buk wolałby nawet trochę stracić, aby sprawdzić, czy gracz złapie się na ten typ, czy jednak nie ma ochoty go obstawiać.

Cóż, jeśli uważasz, że oferowane kursy pozostają niezmienione, to się mylisz. Czasami ceny zmieniają się z jednego typu na inny, więc pamiętaj, że nawet po sfinalizowaniu kuponu ulegnie zmianie. Może osoba zarządzająca tym konkretnym zespołem analityków otrzymała informację o jakichś zmianach? A może znaleźli błąd i musieli zmienić kurs? Jest wiele takich sytuacji i gracze często na to narzekają, ale cóż – zawsze wygrywa bukmacher a na pozycji przegranej jest niemalże zawsze gracz.

Rejestracja u kilku innych bukmacherów

Kto by zabronił Ci uprawiania innych sportów z innymi bukmacherami? W końcu zawsze możesz zarejestrować się u kilku innych bukmacherów i otrzymać bonus na start, aby zrobić darmowe zakłady na ten sport, a nigdy nie będziesz stawiać zakładów za prawdziwe pieniądze. Wydaje się to bardzo nierealne, prawda? Cóż, jest to całkowicie legalne, poza tym, ponieważ na liście legalnych bukmacherów jest około 20 firm, więc masz dużo miejsca na manipulację swoimi kontami. Dlatego warto skorzystać z tej okazji, zamiast liczyć na dochody czy choćby wypłatę premii, ale np. Radość i zabawę, spróbować temat, który może Ci się spodobać w przyszłości i postawić zakład.

Legalny bukmacherOferta bonusówKod promocyjny
sts.pl29 PLN bez depozytuKod: BETONLINE
efortuna.plFreebet 20 PLNKod: BETONLINE
betfan.pl100 PLN bez ryzykaKod: BETONLINE

Graj na niszowych sportach

Niestety, ale najpopularniejsze ligi sportowe nie przyniosą ci wygranej. Aby wygrywać u bukmachera musisz obstawiać dyscypliny niszowe. Dlaczego akurat je? To proste, ponieważ w tym wypadku bukmacherzy nie wystawiają najlepszych specjalistów do tego zadania, przez co prawdopodobieństwo znalezienia przez ciebie jakiegoś błędu może ci pomóc wygrać na zakładach u bukmachera.


STS zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Back to top button